Anne-Çocuk Yogası Çalışması

Amaç, birlikte güzel, paylaşımlı vakit geçirmek, oyunlarla yoga yapmak, eğlenmek, bedeni ve zihni eğitmek, partner olmanın keyfini yaşamak

Anne-Çocuk Yogası Çalışması

Anne-Çocuk Yogası Çalışması, “Birliktelik ve Birlik Duygusu” için. Anne ile çocuk arasındaki o benzersiz bağı güçlendirmek için.

Bu çalışma sırasında anne ile çocuk sık sık göz teması kurarlar. Bazen de fiziksel temas oluşur. Anne ile çocuk “Partner” olurlar.

Çocuk anneye güvenir. Anne ise çocuğunu bir birey olarak kabul eder, ona destek verir.

Diğer çocukların ve annelerin de bu çalışmada yer alması sayesinde çocuğun motivasyonu artar, yogayı anlamaya ve sevmeye başlar. “Yoga nedir ve neden yoga yaparız?” sorularının cevapları zihninde şekillenmeye başlar. “Annem benim yanımda” duygusu pekişir.

Sadece anne ve çocuklar için değil, aslında bu çalışmaya teyze-çocuk, dayı-çocuk ve hatta büyükanne-çocuk da katılabilir. Amaç, birlikte güzel, paylaşımlı vakit geçirmek, oyunlarla yoga yapmak, eğlenmek, bedeni ve zihni eğitmek, partner olmanın keyfini yaşamak. #AnneÇocukYogas #Yoga #OkulÖncesi #AçıOkulları #AçıKoleji #AnadoluveFenLisesi #KayıtsızKalma #antalya

 

OKULLARIMIZ

Lara Açı Okulları
Şirinyalı mah. 1492 sk. Yaşam Hastanesi arkası Muratpaşa, Antalya 0242 316 4 316
Antalya Açı Lisesi
Tahılpazarı mah. Şarampol cad. Ömer Melli işhanı Kat:4-5 Markantalya bitişiği, Muratpaşa, Antalya. 0242 244 77 99
Açı Anadolu ve Fen Lisesi
Kızıltoprak Mah. Aspendos Bulvarı No:39 Muratpaşa, Antalya 0242 311 88 58

BİZE ULAŞIN