HABERLER

Okulumuzdan güncel haberleri bu sayfada bulabilirsiniz.

Okul Aile Birliği Toplantıları

Özel Lara Açı İlkokulu 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Aile Birliği Seçimli Genel Kurulu ve ardından Veli Toplantısı gerçekleştirildi.   Özel Lara Açı Ortaokulu 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Aile Birliği Seçimli Genel Kurulu ve ardından Veli Toplantısı gerçekleştirildi. 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantımızı gerçekleştirdik. Katılım gösteren tüm velilerimize teşekkür ederiz.

Devamını Oku

Okulumuza Ziyaret

Açı Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sayın Hakan YILMAZ, Antalya Açı Okulları Anasınıfı, İlkokul ve Ortaokul Kampüsümüzü ziyaret etti. İdari kadro ve öğretmenlerimizden eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Kendisine bu nazik ziyaretlerinden ve ilgisinden dolayı kurumlarımız adına çok teşekkür ediyoruz.

Devamını Oku

Bursluluk Sınavı Başarıyla Gerçekleşti

Özel Antalya Açı Okulları Bursluluk Sınavı 8 Şubat 2020 Cumartesi günü başarıyla gerçekleştirildi. Sınava katılım oldukça yüksekti. Bursluluk Sınavına katılan tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.  

Devamını Oku

Bir Bursluluk Sınavı Daha Geride Kaldı!

Özel Antalya Açı Okulları 2020 Bursluluk Sınavı (8-9-10-11. Sınıflar) başarıyla gerçekleştirildi. Cumartesi ve Pazar günü yapılan oturumlara katılım oldukça yoğundu. Tüm öğrenci ve velilerimize gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. . You’ll Feel Açı’s Difference!  

Devamını Oku

500.000’lerden 10.000’lere!..

500.000’lerden 10.000’lere!.. 🏆👍😊 Tartışılmaz ‘Açı’ Başarısını yaşayan öğrencimizi tebrik ediyor, hayat boyu bu başarısının devamını diliyoruz! Eğitim Eğitimcilerin İşidir! #Başarı#Sınav #Tercih #AçıOkulları #AnadoluveFenLisesi #KayıtsızKalma#antalya🏆    

Devamını Oku

Antremandayız!

Hafta sonu okul futbol takımı antrenmanlara başladı. #Futbol #AçıOkulları#Antalya #KayıtsızKalma  

Devamını Oku

Karate Birincisi

Öğrencimiz Çınar EBİL okul sporları karate branşında Antalya birincisi olarak bizleri gururlandırdı. Bölge ve Türkiye Şampiyonası’nda kendisine başarılar dileriz. #okulSporları #AçıOkulları #Antalya #KayıtsızKalma  

Devamını Oku

Futsal Turnuvasında Galibiyet

Okul sporlarında futsal ilk karşılaşmada ilk galibiyetimizi aldık. Açı Ortaokulu 3-1 Duraliler Ortaokulu. Takımımızı tebrik ediyoruz. #Turnuva#Futsal #AçıOkulları #Antalya #KayıtsızKalma  

Devamını Oku

Başarılarımız Devam Ediyor!

Özel Antalya Açı Okulları öğrencimiz Yiğit YÜKSEL, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü okullar arası havalı tabanca atış müsabakasında “İl İkincisi” olmuştur. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. #Atıcılık #AçıOkulları #Antalya #KayıtsızKalma     Okulumuz öğrencilerinden Yiğit Yüksel (Havalı Tabanca Atışı) ve Çınar Ebil (Karate) okul sporlarında üstün başarılarından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. #AçıOkulları #Antalya #KayıtsızKalma  

Devamını Oku

Matematik yarışması

Türkiye Zeka Vakfı’nın düzenlemiş olduğu Matematik yarışmasında, çeyrek ve yarı finalleri tam puan (100) alarak geçen 8 öğrencimiz ODTÜ’de (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) yapılan final yarışmasına katılarak ‘Katılım Belgeleri’ni almışlardır. Bu başarıda payı bulunan öncelikle ailelerimizi ve Matematik öğretmenimiz Nüket ATAMAN’ı tebrik ederiz.    

Devamını Oku

Okul Aile Birliği

Antalya Açı Ortaokul Okul Aile Birliği’nin düzenlemiş olduğu kermesten elde edilen gelir Okul Aile Birliği üyelerinden Ümit Pekdemir, Fatma Erdoğan Biçer ve Ortaokul Müdürümüz Mustafa TÜRK tarafından, AKSU ENGEL TANIMAYAN ÇOCUKLAR ÖZEL EĞİTİM MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ’ne bağış olarak aktarıldı. Göstermiş olduğu yakın ilgilerinden dolayı Merkez Müdürü Cavit KÖKEN Bey’e, Merkez Müdür Yardımcısı Saadet ACUN Hanım’a ...

Devamını Oku

Şampiyon takımımızı başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.

Antalya Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Okullar Ligi’nde B Genç Kız Voleybol takımımız birinci olup kupa ve madalyalarını Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Menderes Türel’in elinden aldılar. Şampiyon takımımızı başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.  

Devamını Oku

Takımımızı başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.

Büyükşehir belediyesinin düzenlediği okullar liginde bugün Yeditepe İSTEK Koleji’ni 2-0 yendik ve finale kaldık! Takımımızı başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.    

Devamını Oku

Karete Başarısı

Öğrencimiz Çınar Ebil, Okul Sporları KARETE dalında Antalya 1.si olduktan sonra Muğla’da yapılan bölge şampiyonasında da 1. olmuştur. Kendisini, ailesini ve antrenörünü tebrik eder, Türkiye Şampiyonasında da başarılar dileriz.

Devamını Oku

Okçulukta Başarı

Öğrencimiz Yağmur Büyüksavcı, Yıldız Kızlar 13-14 Yaş OKÇULUK OLİMPİK YAY Kategorisinde Antalya 4.sü olup Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır. Kendisini, ailesini ve antrenörünü tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.    

Devamını Oku

Aksu İncikpınar İlkokulu

Geçtiğimiz gün Okul Aile Birliği üyelerimiz ve 1. Sınıf öğrencilerimiz ile kardeş okulumuz Aksu İncikpınar İlkokulunu ziyaret ettik. Açı İlkokulu öğrencilerinin yapmış olduğu resimlerin satışından elde edilen gelir ile yardımlarımızı da beraberinde götürdük. Kardeş okulumuzun okul müdürüne, öğretmenlerine ve öğrencilerine misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Devamını Oku

Voleybol Takımımız

Antalya Açı Okulları voleybol takımımız İzmir Çakabey Koleji’ni 3-0 yenerek, set bile vermeden grup birincisi oldu. Böylelikle takımımız Türkiye genelinde 16 okul arasına girerek yarı finallere gitme hakkını kazandı. Takımımızı gönülden tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.  

Devamını Oku

Antalya Açı Okulları olarak, 24-25 Şubat 2018 Bursluluk Sınavımızı başarıyla gerçekleştirdik.

Antalya Açı Okulları olarak, 24-25 Şubat 2018 Bursluluk Sınavımızı başarıyla gerçekleştirdik. Yoğun ilgisinden ötürü tüm veli ve öğrencilerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.    

Devamını Oku

Voleybol takımımızın Başarısı

Voleybol takımımız Ankara Arı Koleji ile oynadığı maçtan 3-0 galip gelmeyi başardı. Takımımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.  

Devamını Oku

Voleybol takımımızın başarısı

Voleybol takımımız Konya Meram Anadolu Lisesi ile oynadığı maçtan 3-0 galip gelmeyi başardı. Takımımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.    

Devamını Oku

Voleybol takımımızın başarısı

Voleybol takımımız Özel Güneş Ortaokulu ile oynadığı maçtan 2-1 galip gelmeyi başardı. Takımımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.    

Devamını Oku

Muratpaşa Belediyesi web sitesindeki haberimiz!

Muratpaşa Belediyesi web sitesindeki haberimiz! Desteklerini esirgemeyen Belediyemize teşekkür ederiz.  

Devamını Oku

Öğrencimiz AHMET SİVSİN serbest güreşte Antalya 3.sü

Öğrencimiz AHMET SİVSİN serbest güreşte 50 kilo kategorisinde Antalya 3.sü olup gruplara gitmeye hak kazanmıştır. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.  

Devamını Oku

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlaması

24 Kasım Öğretmenler Günü, Kolej ve Temel Lise’de pasta kesilerek neşe içinde kutlandı. Akşam tüm öğretmenlerimiz ve yöneticilerimiz bir araya gelerek bu güzel günü eğlenerek tamamladılar.  

Devamını Oku

Antalya Çocuk Esirgeme Kurumu ziyareti

Özel Açı Temel Lisesi öğrencilerimizle birlikte Antalya Çocuk Esirgeme Kurumu’nu ziyaret ettik. Okulumuz öğrencilerinden topladığımız giysi ve diğer eşyaları ihtiyaç sahibi çocuklarımıza teslim ettik.  

Devamını Oku

Genç öğrencilerimiz TBMM’de…

Antalya Özel Açı Lisesi Öğrencileri Antalya’nın sıcaklığını, dinamizmini ve sinerjisini Ankara’ya taşıdılar… Genç öğrencilerimiz TBMM’de…  

Devamını Oku

Yazar Betül Kanbolat Ziyareti

Yazar Betül Kanbolat okulumuzu ziyaret ederek öğrencilerimize hikaye okudu. Ardından miniklerin kitaplarını imzalayan Betül Kanbolat ile öğrencilerimiz bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.  

Devamını Oku

Cumhuriyet Kupası Futbol ve Basketbol Turnuvası

Geçen haftalarda yapmış olduğumuz Cumhuriyet Kupası futbol ve basketbol turnuvalarını kazanan takımlarımız da madalyalarını öğretmenlerimizin elinden aldılar.  

Devamını Oku

Satranç Turnuvası

27-29 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvasına katılan öğrencilerimizden görüntüler.  

Devamını Oku

Cumhuriyet Bayramı

Açı Özel Temel Lise’si olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını, eğitimcilerimizle ve öğrencilerimizle birlikte coşkuyla kutladık.  

Devamını Oku

Kahvaltıda Buluştuk

Açı İlkokulu 2 ve 4. sınıflar aile kahvaltısında buluştu! Denizim Park’ta gerçekleşen kahvaltıda velilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz oldukça keyifli anlar yaşadılar 😊  

Devamını Oku

Okul Aile Birliği Toplantıları

Özel Antalya Açı Okulları olarak 2017-2018 eğitim öğretim yılı ilk okul aile birliği toplantılarını gerçekleştirdik. Öğretmenlerimiz, yöneticilerimiz ve velilerimizin bir araya geldiği bu toplantılar her ‘AÇI’dan oldukça verimli geçti. Bu organizasyonda emeği geçen tüm öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyoruz.  

Devamını Oku

Okul Öğrenci Temsilcisi Seçimi-Ortaokul

Ortaokul sınıfları arasında yapılan seçim sonucunda 7-C sınıfından Nazlı Süer adlı öğrencimiz okul temsilcisi olarak seçilmiştir. Öğrencimize başarılar diliyoruz!  

Devamını Oku

Okul Öğrenci Temsilcisi Seçimi-Temel Lise

Temel Lisemizde gerçekleştirilen seçim sonucunda 12-D sınıfından Büşra Tarhan adlı öğrencimiz okul temsilcisi olarak seçilmiştir. Öğrencimize başarılar dileriz.  

Devamını Oku

Okul Öğrenci Temsilcisi Seçimi-İlkokul

Okulumuzda demokrasi kültürünü geliştirmek ve oy kullanma bilincini artırmak için “Okul Öğrenci Temsilcisi Seçimi” yapılmıştır. Öğrencilerimizden Rüzgar Efe Gökmen oy çokluğu ile okul öğrenci temsilcisi seçilmiştir. Öğrencimize başarılar diliyoruz!  

Devamını Oku

Aşure Ayını Unutmadık!

Açı Temel Lisesinde aşure dağıtımı son derece keyifli ve neşeli dakikalara sahne olurken, güzel ve lezzetli bir geleneğimizi de unutmamış olduk.  

Devamını Oku

Öğrenci Temsilcisi Seçim Propagandaları

Açı İlkokulu öğrenci temsilcisi seçim propagandaları başladı. Çarşamba günü öğrencilerimiz okul başkanını belirlemek için sandığa gidecekler.  

Devamını Oku

Mini mini birler 🙂

Mini mini birler, yaşasın meyveler. Birinci sınıf öğrencilerimiz ve öğretmenleri geçtiğimiz günlerde ilkokul müdürümüz Sayın Hüseyin Dayıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Güzel bir sohbetin ardından meyveler afiyetle yendi. 🙂  

Devamını Oku

Seminer Zamanı

Prof. Dr. Levent Eraslan’ın 8. sınıf öğrencilerimize yapmış olduğu SINAV YÖNETİMİ SEMİNERİ ve öğretmenlerimizle gerçekleştirilen SINIF YÖNETİMİ SEMİNERİ ilgiyle izlendi. Sayın Prof. Dr. Levent Eraslan’a eğitime katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Devamını Oku

Hizmet içi Eğitimler

Açı Okulları Rehberlik Öğretmenleri, Trabzon Açı Koleji işbirliği ile Ankara’da hizmet içi eğitim aldılar.  

Devamını Oku

Terra City’deydik!

27 Ağustos Terra City Alışveriş Merkezi’nde açmış olduğumuz standımız oldukça hareketli dakikalara sahne oldu. Minikler ve aileleri standımıza büyük ilgi gösterdi.  

Devamını Oku

Açı Okulları Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali’ne katıldı

Akdeniz Yeni Yüzyıl: Açı okulları Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali’ne katıldı.

Devamını Oku

Tam aradığımız okul!

Antalya'da çok sayıda özel okulun devreye girmesiyle veliler okul tercihi yaparken, güven ve kaliteli eğitim seçeneklerini ön planda tutuyor.

Devamını Oku

Açı Koleji kadrosunu ve kampüsünü Antalya’ya tanıttı

Açı Koleji'nin 30 öğretmeni ve idari kadrosu, yeni binalarında öğrenci ve velileriyle bir araya geldi.

Devamını Oku

Habertürk Akdeniz: Açı’dan eğitime kolej yatırımı

Antalya'da dershane olarak çok uzun yıllardır başarılı öğrenciler yetiştiren Açı Dershaneleri, şimdi lise açacağı yeni kolejiyle birlikte iddialı eğitimiyle şimdi Lara'da..

Devamını Oku

2016 Bursluluk Sınavını Gerçekleştirdik

Özel Lara Açı Okulları olarak 2016-2017 eğitim öğretim yılı için bursluluk sınavı gerçekleştirdik.

Devamını Oku

Öğrenci, veli ve basın mensuplarıyla bir araya geldik

Yeni binamızı öğrenci, veli ve basın mensuplarına tanıtıp, öğrenci veli tanışmasını gerçekleştirdik.

Devamını Oku

2015 Bursluluk Sınavını Gerçekleştirdik.

Özel Lara Açı Okulları olarak 2015-2016 eğitim öğretim yılı için bursluluk sınavı gerçekleştirdik.

Devamını Oku

OKULLARIMIZ

Lara Açı Okulları
Şirinyalı mah. 1492 sk. Yaşam Hastanesi arkası Muratpaşa, Antalya 0242 316 4 316
Antalya Açı Lisesi
Tahılpazarı mah. Şarampol cad. Ömer Melli işhanı Kat:4-5 Markantalya bitişiği, Muratpaşa, Antalya. 0242 244 77 99
Açı Anadolu ve Fen Lisesi
Kızıltoprak Mah. Aspendos Bulvarı No:39 Muratpaşa, Antalya 0242 311 88 58

BİZE ULAŞIN