23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Kutladık

Online olarak yaptığımız programda öğrencilerimizle bayram coşkusunu beraberce yaşadık

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Kutladık

Okul öncesi 4 yaş öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda günün anlam ve önemini bizlere ifade ettiler.

 

Okul öncesi 5 yaş öğrencilerimiz 23 Nisan coşkusunu evlerini süsleyerek 23 Nisan şarkıları eşliğinde, hep birlikte coşkuyla kutladılar.

 

Okul öncesi 6 yaş öğrencilerimiz 23 Nisan coşkusunu bizlere evlerimizde de yaşatıyor. Nice 100. yıllara. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

 

Okulumuzun 1-A sınıfı öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu evlerinde yaşarken ‘Biz Türkiye’yiz Vatan Bizim Kalbimizde’ oratoryosuyla yürekleri ısıtıyor.

 

İlkokulumuzun 1. sınıf öğrencileri Şiir Dinletileriyle evlerimize misafir olup 23 Nisan’ı bizimle birlikte kutluyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

 

Ulusal Egemenlik, ulusun namusudur, onurudur, şerefidir. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

 

Çocuklar geleceğe gönderdiğimiz ve asla göremeyeceğimiz en önemli mesajlardır. Çocuklar geleceğimizdir… Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramını kutluyoruz. Nice 100. yıllara…

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında 3-A sınıfı öğrencilerimiz ‘Vatan Bizim Kalbimizde’ adlı oratoryoyu seslendirerek 23 Nisan coşkusuna evlerinden renk kattılar. Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

 

3-B sınıfı öğrencilerimiz, 23 Nisan Bayramı’nı neşe ve coşku içinde kutladıkları bir video hazırladılar. Önce İstiklâl Marşı ile başladılar, ardından kendi yeteneklerini gösteren şiir, dans ve müzik gösterilerini sundular. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun.

 

“Eğer bir çocuk desteklenip yüreklendirilmişse, kendine güven duymayı öğrenir.” Biz de Açı İlkokulu öğretmenlerimiz tarafından desteklenip yüreklendirilerek Mustafa Kemal Atatürk ve cumhuriyetimize layık birer birey olarak mesleklerimizi seçtik. 4-A Sınıfı öğrencilerimiz 23 Nisan Meslekler Oratoryosu ile sizlerle…

 

4-B sınıfı öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili şiirler ezberlediler, odalarını ve camlarını bayraklarla süslediler. Şiirlerini coşkuyla okudular. Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

 

 

2-A Sınıfı öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir coşku ve heyecanla karşıladılar. Tüm çocuklarımızın bayramı kutlu olsun.

 

Bayramımıza renk katan öğrencilerimize ve ailesine teşekkür ederiz.

 

Ortaokul öğrencilerimiz şiirlerle, şarkılarla kutluyor en güzel bayramlarını… 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

 

Bayrağımızı elden ele evden eve dalgalandıran 1. sınıflarımıza “Vatan Nedir”? diye sorduk. Vatan bilinciyle yeşeren çocuklarımız bakalım neler söylemiş. Evde olmamız bayrağımızı elden ele taşımayacağımız anlamına gelmiyor, uzaktan eğitimde 23 Nisan kutlamaları başladı, şenliğiniz daim, bayramımız kutlu olsun çocuklar.

 

İlkokul öğretmenlerimizden 23 Nisan Kutlaması.

 

Ortaokul öğretmenlerimizden 23 Nisan Kutlaması.

OKULLARIMIZ

Lara Açı Okulları
Şirinyalı mah. 1492 sk. Yaşam Hastanesi arkası Muratpaşa, Antalya 0242 316 4 316
Antalya Açı Lisesi
Tahılpazarı mah. Şarampol cad. Ömer Melli işhanı Kat:4-5 Markantalya bitişiği, Muratpaşa, Antalya. 0242 244 77 99
Açı Anadolu ve Fen Lisesi
Kızıltoprak Mah. Aspendos Bulvarı No:39 Muratpaşa, Antalya 0242 311 88 58

BİZE ULAŞIN